Kategórie
 
 
 
 
 

Oblečenie

Utorok, 16. október 2018

Nosí vaša nežná polovička rada vyťahané svetre alebo mikiny? Ak áno, tak flísové mikiny v army štýle si s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť pred ňou poriadne schovávať. Mikiny z flísu sú trendové, pohodlné a výborne zahrejú, takže ak budete chcieť pri potulkách prírodou ostať v teple, neostane vám urobiť nič iné ako to, čo sme vám práve naznačili.

 
Utorok, 16. október 2018

Obyčajné nohavice ani zďaleka nevydržia odolávať nástrahám terénu a samozrejme neponúkajú ani také možnosti ako taktické nohavice. Nenechajte sa však pomýliť. Taktické nohavice nevyužijete iba pri outdoorových aktivitách, či na strelnici. Vďaka ich praktickosti, dobre padnúcemu strihu a štýlovému dizajnu ich dokážete naplno oceniť aj v civilnom alebo ak chcete mestskom prostredí. O džínsových taktických nohaviciach to platí dvojnásobne.

 
Piatok, 21. september 2018

Už dávno sú za nami časy, keď sa na túry chodilo v bavlnených tričkách. Keďže boli rýchlo mokré, tak bolo nevyhnutné si ich niekoľko zobrať do zásoby. Aby ste nemuseli tričká po výstupe do hôr žmýkať a zabezpečili si komfort, potrebujete termoprádlo. Ak patríte medzi tých, ktorí ešte nepodľahli trendu termobielizne, poradíme vám ako ju správne vybrať.

 
Utorok, 18. september 2018

Príroda je na jeseň krásna a očarujúca. Vonku nie je príliš chladno a to je ideálny čas vyraziť na turistiku do hôr. Jedným z hlavných predpokladov na to, aby ste si nerušene užili výlet v prírode, je výber správneho oblečenia. Vhodné oblečenie i obuv zvyšujú komfort, a čo je najdôležitejšie, zabránia prípadnému prechladnutiu, v prípade zlej obuvi aj zraneniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia