Kategórie
 
 
 
 
 

Oblečenie

Utorok, 16. október 2018
Pánske flísové mikiny v army štýle

Nosí vaša nežná polovička rada vyťahané svetre alebo mikiny? Ak áno, tak flísové mikiny v army štýle si s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť pred ňou poriadne schovávať. Mikiny z flísu sú trendové, pohodlné a výborne zahrejú, takže ak budete chcieť pri potulkách prírodou ostať v teple, neostane vám urobiť nič iné ako to, čo sme vám práve naznačili.

 
Utorok, 16. október 2018
Džínsové taktické nohavice? V našej ponuke nájdete aj také

Obyčajné nohavice ani zďaleka nevydržia odolávať nástrahám terénu a samozrejme neponúkajú ani také možnosti ako taktické nohavice. Nenechajte sa však pomýliť. Taktické nohavice nevyužijete iba pri outdoorových aktivitách, či na strelnici. Vďaka ich praktickosti, dobre padnúcemu strihu a štýlovému dizajnu ich dokážete naplno oceniť aj v civilnom alebo ak chcete mestskom prostredí. O džínsových taktických nohaviciach to platí dvojnásobne.

 
Piatok, 21. september 2018
Ako vybrať termoprádlo - pánske funkčné prádlo (návod)

Už dávno sú za nami časy, keď sa na túry chodilo v bavlnených tričkách. Keďže boli rýchlo mokré, tak bolo nevyhnutné si ich niekoľko zobrať do zásoby. Aby ste nemuseli tričká po výstupe do hôr žmýkať a zabezpečili si komfort, potrebujete termoprádlo. Ak patríte medzi tých, ktorí ešte nepodľahli trendu termobielizne, poradíme vám ako ju správne vybrať.

 
Utorok, 18. september 2018
ou are not authorized to view this resource. You need to login.

Príroda je na jeseň krásna a očarujúca. Vonku nie je príliš chladno a to je ideálny čas vyraziť na turistiku do hôr. Jedným z hlavných predpokladov na to, aby ste si nerušene užili výlet v prírode, je výber správneho oblečenia. Vhodné oblečenie i obuv zvyšujú komfort, a čo je najdôležitejšie, zabránia prípadnému prechladnutiu, v prípade zlej obuvi aj zraneniu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia