Kategórie
 
 
 
 
 
Utorok, 16. október 2018
Džínsové taktické nohavice? V našej ponuke nájdete aj také

Obyčajné nohavice ani zďaleka nevydržia odolávať nástrahám terénu a samozrejme neponúkajú ani také možnosti ako taktické nohavice. Nenechajte sa však pomýliť. Taktické nohavice nevyužijete iba pri outdoorových aktivitách, či na strelnici. Vďaka ich praktickosti, dobre padnúcemu strihu a štýlovému dizajnu ich dokážete naplno oceniť aj v civilnom alebo ak chcete mestskom prostredí. O džínsových taktických nohaviciach to platí dvojnásobne.

Džínsové taktické nohavice

Výrobcovia špeciálnej obuvi, oblečenia a doplnkov pre armádne, policajné a bezpečnostné zložky, rozhodne nespia na vavrínoch a neustále prinášajú inovatívne riešenia. Inak tomu nie je ani pri taktických nohaviciach. Do koncepcie army štýlu síce výborne zapadnú olivové, zelené, alebo khaki nohavice a army štýl bez nohavíc s maskáčovými vzormi by bol prinajmenšom čudný, no pravdou je aj to, že až s džínsovými taktickými nohavicami je ponuka úplne kompletná.  

Džínsové taktické nohavice majú prakticky úplne všetko, čo má mať takýto typ nohavíc, no okrem toho svojmu majiteľovi ponúknu nenápadnejší dizajn, ktorý sa osvedčí v akomkoľvek prostredí. Ak ich navyše skombinujete s taktickou obuvoutaktickým tričkom, konečný výsledok môže byť dokonalý. Nielen z pohľadu praktického využitia. V takomto oblečení budete pôsobiť akčne a trendovo. Svojmu okoliu dáta jasne najavo, že patríte k mužom, ktorí milujú dobrodružstvo, no neponechávajú nič na náhodu a majú radi situáciu pod kontrolou. Dosť však bolo rečí, poďme sa pozrieť čo nám dokážu ponúknuť džínsové taktické nohavice.

HELIKON URBAN TACTICAL NOHAVICE DENIM BLUE

HELIKON URBAN TACTICAL NOHAVICE DENIM BLUE JEANSAk chcete ostať verní army štýlu, no nechcete v práci alebo kdekoľvek v meste pútať zbytočnú pozornosť, patentované džínsové nohavice  URBAN TACTICAL DENIM BLUE JEANS sú na to akoby stvorené. Renomovaný výrobca HELIKON-TEX si dal na neformálnosti týchto UTP nohavíc skutočne záležať a džínsové nohavice na rozdiel od prevedení BDU, ACU, SFÚ ™, CPU ™ alebo M-65 pôsobia skutočne civilným dojmom. Vďaka tomu sú perfektnou voľbou aj pre príslušníkov akýchkoľvek ozbrojených zložiek, operujúcich v mestskom prostredí.

Taktické džínsové nohavice majú vyriešené zapínanie prostredníctvom elastického pásu na suchý zips, ktorý vytvára ďalšie možnosti na lepšie nastavenie a prispôsobenie si nohavíc, podľa individuálnych preferencií.

Vhodne použitý strih nohavíc, elasticita materiálu a spomínané zapínanie sú zárukou toho, že džínsové nohavice URBAN TACTICAL DENIM BLUE JEANS  vám padnú ako uliate a nebudú vás obmedzovať pri akomkoľvek náročnom pohybe. Či už to bude kľačanie, lezenie alebo hoci aj vysoké kopy nohou.

Pri pohľade na tieto taktické nohavice je viac ako jasné, že výrobca naozaj neponechal nič na náhodu ani pri zosilnení kritických miest na nohaviciach. Bez povšimnutia však nemôžeme nechať ani množstvo vreciek, ktoré vám umožnia zobrať si do terénu všetko potrebné. Taktické džínsové nohavice  disponujú celkovo 12 vreckami. Aby sme boli konkrétni, tak na nohaviciach nájdete 2 predné vrecká na posilnenie a 2 široké zadné vrecká s ľahkým prístupom. Vhod prídu tiež 2 štíhle zadné vrecká na skladacie nože, baterky a pištoľové zásobníky. Ďalej na nich nájdete 2 šikmé vnútorné vrecká, ktoré môžete tiež pokojne použiť na zásobníky alebo na obušky. Nuž a napokon nám ostali 2 stehenné cargo vrecká a 2 na suchý zips, ktoré vám poslúžia na uloženie smart zariadení alebo AR zásobníkov.

PENTAGON NOHAVICE TACTICAL ROGUE JEANS

PENTAGON NOHAVICE TACTICAL ROGUE JEANSAk si potrpíte na praktické, kvalitné nohavice s množstvom vreciek, ktoré sú vhodné nielen do mesta, ale aj na rôzne outdoorové aktivity, tak džínsové nohavice Tactical Rogue Jeans, od prestížnej značky Pentagon, môžu byť rovnako dobrou voľbou ako tie od Helikonu.

Aj tieto taktické nohavice na prvý pohľad vyzerajú ako bežné rifle, takže sú vhodné tiež pre príslušníkov ozbrojených zložiek, ktorí plnia špeciálne úlohy v bežnom mestskom prostredí. V takýchto nohaviciach splynú s prostredím a nepútajú zbytočnú pozornosť.

Taktické nohavice skutočne neostávajú nič dlžné svojej povesti. Kvalitný materiál zo 100 % bavlny, dvojité švy z vnútornej strany stehien zaručujú zvýšenú pružnosť a lepšiu pohyblivosť.

K tej prispieva tiež perfektný strih nohavíc, ktorý je prepracovaný do najmenších detailov a preto nohavice budú vyhovovať rôznym typom postáv. V našej ponuke nechýbajú viaceré veľkostné varianty.

Bez povšimnutia však nemôžeme nechať ani viaceré premyslene umiestnenené a predovšetkým praktické vrecká. Nohavice disponujú 2 klasickými vreckami vpredu, pričom každé z týchto vreciek je členené na 2 vrecká (jedno je vždy hlbšie a druhé plytšie).  Vpredu na pravej strane nájdete vrecko na mobil2 vrecká vzadu. Okrem nich sa vzadu nachádzajú ďalšie 2 skryté vrecká, ktoré sú určené na zásobníky alebo iné príslušenstvo.

TIP: Taktické oblečenie nie je len otázkou štýlu obliekania, ale aj neoddeliteľnou súčasťou výbavy príslušníkov armády, policajných zložiek i ostatných ozbrojených zborov. Prečítajte si, prečo je taktické oblečenie nenahraditeľné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia