Kategórie
 
 
 
 
 
Štvrtok, 16. apríl 2020
5 vecí, ktoré by Vám pri kempovaní nemali chýbať

Mnohí z nás už rátali minúty, hodiny, dni, kedy konečne príde vytúžená jar. Čas ideálnych teplôt, ale častokrát aj ideálnych výkyvov počasia. Naštastie, teraz si už s radosťou môžeme povedať, že, jar je tu!

Toto obdobie nám umožňuje tráviť čas mimo kancelárií a užívať si skvelú prírodu. Pre mnohých to znamená výlet do lesa, na hory, na pláž, vybehnúť kempovať, to znamená, kamkoľvek, kde sa zbavíte každodenného stresu a povinností.

Predstavujeme Vám 5 najlepších pomocníkov, na ktorých nazabudnite, keď sa vyberiete sami, s rodinou alebo priateľmi na stanovačku alebo kemping.

 

1. Kvalitný stan alebo bivak

Stany a bivaky sú neodmysliteľnou súčasťou výbavy pre dlhší pobyt v prírode. Správna voľba stanu vám zabezpečí ochranu pred vonkajšími vplyvmi a vy a vaše oblečenie zostanete v suchu. Ak chcete mať postavený stan do pár minút, jednoznačnou voľbou je tuzemská značka outdoor vybavenia - HUSKY.

 

 

2. Útulný spacák

Predtým ako sa vyberiete stanovať, myslite aj na svoj “nový matrac”. Výber nepodceňujte! Pri nízkych ranných teplotách určite oceníte teplotný komfort, ktorý ponúkajú iba kvalitné spacáky od renomovaných značiek ako sú FOX, HUSKY alebo MFH. Dekové, detské, dámske, rybárske, múmiové, cyklo spacáky… Z našej širokej ponuky si skutočne vyberiete.

 

 

3. Pohodlný kempingový nábytok

Kempovanie zažíva v týchto rokoch doslova znovuzrodenie. O tom svedčí obnovenie viacerých areálov, ktoré sa u nás postavili v časoch socializmu ale neskôr upadli do zabudnutia. Dnes máme na výber veľké množstvo kempingových areálov, kde si môžeme oddýchnuť. Ingredienciou ako si v kempe oddýchnuť, je kvalitný kempingový nábytok.

Či už Vám chýba rybárska stolička, lehátko, hojdacia sieť alebo stôl a stoličky na kempovanie, u nás si vyberiete.

 

 

4. Variče a horáky

V poriadku! Pohodlie a spokojný spánok by sme už mali, ale musíme predsa aj jesť. Ak nemáte v prírode poruke práve núdzové potraviny, ktoré sa dajú ohriať bez ohňa a chcete si pripraviť teplý nápoj alebo plnohodnotné jedlo, bez vhodného variča, horáka a nevyhnutného príslušenstva sa jednoducho nezaobídete.

 

5. Baterky a čelovky

Neraz sa stalo, že sme sa cestou do kempu zdržali a na miesto sme prišli už neskoro večer. Prípadne bolo treba priniesť drevo a haluzie z temného lesa. Vtedy nám skvele poslúžili baterky od overeného predajcu Fenix, prípadne čelovky od výrobcu FOX

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia