Kategórie
 
 
 
 
 
Pondelok, 20. apríl 2020
Waragod ako vylepšený Armymarket

Poznáte tie momenty v živote, ked zistíte, že ste dosiahli maximum? Nie je sa už kde posunúť, stratili ste nápady a väčšina aktivít Vám už nedáva zmysel? Hlavu hore! Prečo toto všetko píšeme? Lebo sme narazili na opačný problém. Máme mnoho nápadov, myšlienok, v noci sa budíme s tým že sme dostali skvelý nápad, jednoducho naša práca je naším poslaním a baví nás to, čo robíme. Sme radi že Vám môžeme onedlho predstaviť naše nové nápady, zmeny a vylepšenia z ktorých budete mať úžitok práve VY! Predtým však dovoľte nám v krátkosti predstaviť náš príbeh, kde sme začínali, aký sme teraz a aký chceme byť...

Aký sme boli?

Poznáte tie rozprávkové príbehy úspešných, veľkých a bohatých firiem, ktoré boli vo svojich začiatkoch malé, nerozvinuté a garážové firmy? Áno! Aj príbeh Armymarketu bol taký a začal sa písať v roku 2011. Začínali sme ako dvaja mladí a odhodlaní parťáci, ktorí svoje predajné aktivity začínali na najznámejšom slovenskom predajnom portáli Bazoš. Objednávky našich zákazníkov sme pracne nosili na poštu. Hovoríte si wow? A to nie je všetko, prečítajte si príbeh našej cesty…

2013 – na OpenSource platforme sme si vlastnoručne vytvorili náš prvý e-shop, na ktorý sme boli naozaj hrdí!

2014 – skladové priestory sme prevádzkovali u kolegu Ondreja v pivnici.

2015/2016 – sťahovali sme sa do väčšej pivnice ku inému kolegovi a na prelome týchto rokov prišlo uvedomenie si malých skladových priestorov, čo malo za následok sťahovanie sa do väčších priestorov na Bratislavskú 9 v Nitre

2016 – naše prvé marketingové aktivity sa začali v roku 2016 a toto obdobie možno považovať za zrod väčšieho e-commerce biznisu v rodnej Nitre.

Tento rok bol podobne aj časom expanzie do Českej republiky.

Rok 2017 priniesol vlnu expanzie do Madarska, kde si náš sortiment zákazníci ihned obľúbili a doteraz sme jednotku na trhu.

 

Aký sme?

2018 rok bol obdobím, kedy sa chlieb začal lámať ešte viac a v Armymarkete sme sa zamerali na rôzne marketingové aktivity od PPC reklám, FB reklám až po email marketing.

Rok 2019 sa začal vstúpením na nevyspytateľný a neprebádaný rumunský trh. Tento krok sme s odstupom času vyhodnotili ako vynikajúcu investíciu a pokračujeme dalej…

V tomto období začíname narážať na vlastné limity a pohrávame sa s myšlienkou rozšírenia ako produktového portfólia, tak aj skladových zásob, interného marketingového tímu a nového brandu. V tomto období sa začal rodiť sen vlastnej značky a podnikáme príslušné kroky aby sme v našej firme prebudili ducha Waragoda.

 

 

Aký budeme?

To ukáže až čas a zákazníci! Alebo?!...

Waragod bude sprevádzať zákazníka celým nákupným procesom od prvej návštevy až po objednávku a následnom užití si svojho produktu.

Waragod bude symbolizovať kvalitnú zákaznícku podporu, ktorá nepozná slová nedá sa/neviem, ale najmä bude bude prezentovať úplne novú značku oblečenia Waragod merch, ktorý Vám predstavíme už onedlho.

Waragod bude ten, ktorý bude Vás, našich zákazníkov podnecovať k prekovávaniu a spoznávaniu vlastných limitov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia