Kategórie
 
 
 
Boxery na ruku
 
 
 
 

Dokázať odvrátiť útok jedného alebo viacerých útočníkov a ubrániť sa ich presile, je nad ľudské možnosti jednotlivca. Preto sú k dispozícii obranné pomôcky, ktorými sa bezpečne ubránia útočníka zneškodní. Obranné pomôcky sú rôzne, od paralyzérov, cez obranné spreje až po obušky, baseballové pálky alebo boxery.

 

Boxery sú účinnou zbraňou určenou na sebaobranu z blízka a efektívne odvrátia útok, čo je účelom i podstatou sebaobrany. Sú určené najmä pre silných mužov, ktorí sa neboja priameho kontaktu s útočníkom. Samozrejme nie sú pre slabé ženy alebo dôchodcov. Boxer by sa mal využívať len v krajnej núdzi, pretože ním môžete útočníka nepríjemne zraniť a to dokonca aj s trvalými následkami. Obrana s ním by mala odpovedať povahe útoku.

 

Boxery sa dobre držia a jednoducho sa obsluhujú. Sú nenápadné a zmestia sa aj do malého vrecka vo vnútri bundy. Sú určené na individuálnu obranu, aj pre SBS. Pri výbere boxera je vhodné vyberať podľa priemeru otvoru na prsty, ktorý sa môže pohybovať v rozmedzí od 2,5 cm až po 2,9 cm. Súčasťou niektorých môže byť aj lano, ktoré po rozmotaní využijete pri rôznych outdoorových činnostiach.

Boxery na ozdobu

Vyrábajú sa v rôznej farbe a z rôznych materiálov. Najčastejšie sú vyrábané zo zliatiny. Vyberať môžete vo vyhotovení zo striebornej, chrómovanej, čiernej alebo inej farby, napríklad modrej, či červenej. Niektoré sú vo vyhotovení s lebkami alebo batmanom a sú vhodné aj ako ozdobný predmet.

 
 

Boxery na ruku

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia