Kategórie
 
 
 
Flisové bundy
 
 
 
 

Fleece alebo aj flis je mäkký a veľmi populárny outdoorový materiál, po oboch stranách počesaný. Vďaka jeho výborným izolačným vlastnostiam veľmi dobre zahreje a dokáže efektívne odvádzať pot. Vyrábajú sa z neho mikiny, deky i flisové bundy. V našej ponuke máme flisové bundy od známych výrobcov, ako Helikon-Tex, Pentagon, MFH i Malfini, v rôznych farbách a strihoch.

 

Flisové bundy majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a sú vhodné aj na chladnejšie obdobia v roku. Zahrejú a dokážu efektívne odvádzať pot. Medzi veľké výhody týchto búnd patrí ľahká údržba, dajú sa prať v práčke a vôbec sa nemusia žehliť. Ich nevýhodou je, že flis sa často „žmolkuje“ a má väčší sklon k hromadeniu zápachu. My vám ponúkame flisové bundy z kvalitného flisu, ktorý sa pri praní nekrčí a nevytvára žmolky, pretože má protižmolkovú úpravu.

 

Flisové bundy od Helikon-Tex

Flisové bundy od Helikon-Tex sú vyrobené z kvalitného, dvojitého hrubého materiálu – Double Superfine Fleece s vysokou gramážou, vďaka čomu sú skvelé ako vrchná bunda počas jarného alebo jesenného počasia. V náročných zimných podmienkach sú zase vhodné ako stredná vrstva. Niektoré bundy sú vybavené kapucňou so sťahovacími šnúrkami pre prípad zlého počasia. Manžety majú nastaviteľnú šírku suchým zipsom, ktorý chráni pred prefukovaním. Aj spodná časť búnd je vybavená elastickou šnúrkou, ktorá chráni majiteľa pred chladom. Samozrejmosťou sú veľmi dôležité detaily, ako spevnené ramená i lakte, vetrací zips v podpazuší, či velcro panely.

 

Flisové bundy Pentagon

Flisové bundy od Pentagon sú pohodlné a určené do jesenného alebo jarného obdobia. Počas chladnej zimy sú skvelé ako medzivrstva pod bundu. Sú určené na každodenné nosenie, rybačku, kempovanie i military aktivity. Nemôžeme opomenúť ani outdoor, kedy vďaka nízkej váhe materiálu nie sú ťažké a tak nezaťažia príliš batoh. Výrobca nezabudol na dôležité detaily, ako vetracie otvory v podpazuší, či umiestnené velcro panely na nášivky krvných skupín a pod. Kvôli vyššej ochrane majú niektoré bundy spevnené lakte, ramená aj krk, kde je použitý softshellový materiál.

 

Flisové bundy Adler

V našej ponuke máme flisové bundy aj od výrobcu Malfini. Bundy sú určené na profesionálne použitie, vychádzky, turistiku, ale aj na bežné nosenie. Na vonkajšej strane búnd je použitá antipilingová úprava, ktorá zabraňuje žmolkovaniu. Samozrejmosťou je klasický strih s vreckami a s možnosťou stiahnutia spodného lemu elastickou šnúrkou. Rukávy sú vyrobené z elastického úpletu, čím je eliminované prefukovanie pod bundu.

 

 
 

Flisové bundy - Veľkosť | 30

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia