Kategórie
 
 
 
Kukly
 
 
 
 

Je veľa športov a činností, kde je potrebné chrániť tvár i hlavu, a to maskovaním alebo na izoláciu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Na ochranu tváre sa používajú rôzne kukly.

 

Pri taktických hrách alebo v armáde, či iných ozbrojených zložkách sa používajú maskovacie kukly, ktoré protivníkovi znemožnia identifikáciu. Ide o skvelý prvok na ochranu pred nepriateľom, ale aj na ochranu hlavy, krku a šije. Sú priedušné, výborne odvádzajú pot a sú príjemné na dotyk. Podľa toho na akú činnosť kuklu potrebujete, podľa toho ju vyberajte. Je rozdiel, či budete danú kuklu nosiť počas horúceho leta alebo kuklu potrebujete na zimu. Kukly vám ponúkame od rôznych výrobcov, a to od nemeckého výrobcu MFH alebo Helikon-Tex.

Izolačné kukly

Podľa funkcie rozdeľujeme kukly na leto a izolačné, ktoré sú určené na chladné dni. Izolačné kukly sú vhodné na zimné obdobie a veľmi dobre chránia pred nepriaznivým počasím. Sú výborné hlavne na zimné športy, ako je lyžovanie a snowboarding, kde sa dávajú pod helmu. Aj na zimnú vychádzku na bicykli sú tieto izolačné kukly vhodné. Výborne chránia tvár proti snehu, vetru a pred mrazom. V prípade, že potrebujete kuklu na veľmi chladné obdobie, vtedy je vhodná zateplená kukla. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, ktorý zohreje hlavu, uši, krk, bradu aj nos. Napríklad z polyacrylu, polyesteru alebo bavlny a v rôznom farebnom vyhotovení od klasickej čiernej, cez olivovú až po maskáčové vyhotovenie, napríklad woodland. 

Kukly na leto

Kukly na leto sú vyrobené z priedušných materiálov a výborne odvádzajú pot. Využívajú sa pri rôznych hrách ako je airsoft, paintbal, či pri jazde na motorke alebo motokárach. Pri požičiavaní motokár sú skvelé z čisto hygienických dôvodov. Vyrábajú sa zo syntetického materiálu, akým je spandex v kombinácii s bavlnou. Sú pevné, pohodlné, odolné voči oderu a nekrčivé.

 

Kukly môžete vyberať podľa svojich preferencií s rôznych tvarov. Napríklad s jedným väčším otvorom na oči, alebo oči a nos, pričom ústa sú schované. Tie sú skôr vhodné na zimné športy. Niektoré majú na prednej časti pre ľahšie dýchanie otvor so sieťovinou. Potom si môžete vybrať kukly s tromi otvormi. Kukly sa vyrábajú v univerzálnej veľkosti a prispôsobia sa tvaru každej hlavy. Kuklu si môžete farebne prispôsobiť ostatnému taktickému oblečeniu, napríklad taktickej veste.

 
 

Kukly - S/M

Zoradiť produkty podľa:
Na stránku:
 
FOX softshellová čelenka, čierna
S/ML/XL
Novinky
Detail

FOX softshellová čelenka, čierna

Dodacia lehota
Na sklade (Veľkosť: S/M): 7
Dodacia lehota: Skladom
7,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia