Kategórie
 
 
 
 
 

Možnosti paltby

Máte viacero  bezpečných možností ako uhradiť nákup u nás. Je na vás, ktorý spôsob vám vyhovuje. 

Úhrada kartou cez internet

Najvyužívanejší spôsob úhrady spomedzi platieb vopred. Jedná sa o rýchlu a bezpečnú úhradu objednávky pomocou platobnej brány GoPay. 
Všetky potrebné údaje máte na svojej bankomatovej karte - šestnásť miestne číslo karty, dátum expírácie, CVC/CVV kód. Po zadaní týchto údajov prebehne bezpečný a zašifrovaný prenos informácií. 

Úhrada tovaru na dobierku

Sumu za vašu objednávku uhradíte priamo kuriérovi alebo na príslušnej pošte prípadne zásielkovni pri preberaní balíku.

Okamžité bankové prevody

Bezpečné prevody pomocou internet bankinku vašej banky. Na výber sú banky Slovenská sporitelna, TatraBanka, ČSOB, VUB, UniCredit, Poštová banka, a spôspb VIAMO. 
Po zvolení niektorej z týchto bánk vás presmeruje do zabezpečeného bankingu banky kde uskutočníte platbu v predvyplnenom formulári. Platbu evidujeme okamžite a zásielku môžeme odoslať.
Túto metódu prevádzkuje zabepečená a šifrovaná brána BESTERON.

Úhrada tovaru osobne na predajni v Nitre

Tovar si môžete prevziať a uhradiť priamo na našej kamennej predajni v Nitre. Na predajni môžete platiť vašou bankomatovou kartou (Visa, Electron, MasterCard, Maestro) alebo v hotovosti.

 

Úhrada tovaru vopred na náš účet

Ak sa vám nepodarila nejaká z vyššie uvedených platieb cez platobné portály môžete platbu uskutočniť aj klasickým internet bankingom na náš účet.

- FIO banka
IBAN: SK4883300000002601069846

 

Neviete si poradiť s platbou? Zavolajte nám.

Pretože chceme aby ste boli čo najspokojnejší a zásielky vám chceme doručiť vždy v poriadku, môžete sa informovať aj na našej infolinke alebo emaily. 

Telefón: 0919 062 777
Email: podpora@armymarket.sk
Kontaktný formulár

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia