Možnosť vyzdvihnúť si tovar na predajni - Telefonické objednávky na Tel: 0919 062 777 ☎ Po - Pia 08:00 - 17:00

 
 
 
Úvod > Oblečenie > Nohavice
 

Ak potrebujete taktické nohavice, maskáče na bežné nosenie či športové aktivity, u nás si vyberiete z nasledovných kategórií. Ponúkame BDU, UTPACU, SFU nohavice rôznych materiálov od výrobcov MFH, Mil-Tec, Helikon-Tex a rôzne farby či už maskáčové alebo jednofarebné. Obľúbenosť army nohavíc stúpa aj u bežných ľudí, ktorí armádne nohavice využívajú aj na bežné nosenie. Klasické aj nové maskovacie vzory na oblečení sú moderné a dostávajú sa medzi oblečenie na bežné nosenie.

 

Rozdelenie podľa použitia

Nájdete u nás nohavice na outdoorové aktivity, taktické hry alebo len na bežné nosenie či do práce. Veľmi obľúbené sú SBS nohavice, ktoré sú určené pre bezpečnostné služby. Najčastejšie u nás nájdete rozdelenie nohavíc na taktické, BDU nohavice, ACU, pracovné a rôzne nohavice na bežné nosenie. Kapsáčové nohavice UTP, ktoré sú používané u policajných prepadových jednotiek alebo v bezpečnostných službách.

 

Rozdelenie podľa materiálu

Nohavice rozdeľujeme podľa materiálu bavlna (cotton), bavlna/polyester (pollycotton), polyester, alebo rôzne kombinácie týchto materiálov s prímesou elastanu, spandexu. Výber materiálu je dôležitý z hľadiska, aby boli príjemné na nosenie a nedráždili pokožku a z druhej strany zasa na to, že sú buď odolné voči oderom, alebo viac elastické pri prácach kde sa priveľmi pohybujete. Obľúbené materiály sú napríklad Rip-Stop čo značí, že pri natrhnutí materiálu sa nohavice ďalej nepárajú, čo je veľmi vhodné do lesa alebo hustých porastov.

 

Rozdelenie podľa výrobcov

Výrobcov nohavíc nájdete u nás niekoľko, napr.  Max-Fuchs kde nájdete výber BDU Rip-Stop maskáčových nohavíc, ktoré sú odolné voči oderom a používa ich aj armáda pri rôznych cvičeniach, alebo sú vhodné na airsoft vďaka ich voľnosti a odolnosti. Výrobca Helikon-Tex ponúka vysoko-kvalitné nohavice s označením UTP (UrbanTacticalPants),  ktoré sú vhodné na namáhavejšie outdoorové aktivity ale aj na bežné nosenie, či na airsoft a rôzne taktické hry. Výrobca Loshan ponúka nohavice na menej namáhavé činnosti a práce. Surplus už pomaličky vchádza do streetwear štýlu ale stále ponúka obrovský výber maskáčových nohavíc v štýle vintage.

 

Rozdelenie podľa maskovacích vzorov a farieb

Maskovanie je veľmi dôležité nielen v armáde ale aj v lese pre poľovníkov, ktorí sa chcú maskovať pred zverou. Maskáče v hnedých farbách sú púštne maskáče, ktoré vojsko využíva pri operáciách v púštnych oblastiach a vie tak viac splynúť s prostredím. Digital woodland je Slovenským vojenským maskáčom. Alebo woodland, ktorý je základným maskovaním zložiek USA.

 

Rozdelenie nohavíc podľa dĺžky

U nás máte možnosť si vybrať nohavice, nielen krátke gate a dlhé, ale aj Long verzie nohavíc. Long verzie sú predĺžené typy nohavíc, pre ľudí s vyšším vzrastom alebo pre tých, ktorým bežne nesedia klasické strihy. Dĺžku tak isto rozlišujeme aj pri kraťasoch, kde si treba vybrať, či chcete kraťasy pod kolená, alebo nad kolená.

 
 
Cenová hladina
Farba
Strih
Sfarbenie
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Veľkosť
 
 


Nohavice

Zoradiť produkty podľa:
Zobraziť na stránku: 

 
Výpredaj

Krátke nohavice sid, vzor desert

4 1
23,90 € 17,90 €
Výpredaj

Krátke nohavice sid, vzor woodland

5 2
23,90 € 17,90 €
Akcia

Pánske nohavice BDU, vzor custom

5 1
15,90 €
Akcia

Pánske nohavice BDU, sbs čierne

4.75 8
15,90 €
Výpredaj

Pánske nohavice loshan ward vzor digital

21,90 € 17,90 €
AkciaNovinkyTop

Pánske nohavice loshan roberto vzor night camo

5 2
23,90 € 21,90 €
TopVýpredaj

Pánske zateplené nohavice loshan elwood čierne

4 2
29,90 € 21,90 €
TopVýpredaj

Loshan Sidney pánske zateplené nohavice vzor Real tree hnedé

4 1
29,90 € 21,90 €