Kategórie
 
 
 
 
Opasky sú neoddeliteľnou súčasťou každého šatníka a vernými spoločníkmi každých nohavíc. Hlavne muži nosia tento doplnok veľmi často. Pri jeho výbere by ste mali brať do úvahy k akému oblečeniu budete opasok nosiť a pri akej príležitosti. Taktiež by ste sa mali pri výbere opaska brať do úvahy jeho dĺžku a taktiež šírku. V prípade, že si vyberiete dlhší opasok, dá sa jeho dĺžka upraviť. Horšie je to s jeho šírkou. Ak si nezvolíte správnu šírku opaska, tak nemusí do nohavíc vojsť. V našom e-shope vám ponúkame klasické, taktické alebo vojenské opasky od rôznych výrobcov, a to: Mil-Tec, M-Tramp, Pentagon, GFC Tactical, O&T, MFH, i Helikon-Tex.
 

Klasické opasky

Ako už názov napovedá, jedná sa o klasiku. Takéto klasické opasky môžete nosiť na každodenné nosenie, voľný čas, do práce i prírody. Medzi najkvalitnejšie patria samozrejme kožené opasky, ktoré sa najviac hodia na nosenie do práce. Ak však máte sedavé zamestnanie alebo naopak sa pri práci viac hýbete, môže vás takýto opasok tlačiť. Preto v našej ponuke máme aj elastické opasky, ktoré pri pohybe alebo pri sedení netlačia. Majú tiež kovovú sponu a koniec opaska kožený, takže len tak ľahko niekto nespozoruje, že máte iný opasok. Na výber máte rôzne farby, či s rôznymi prackami, buď umelými alebo kovovými. Je len na vás, aký variant si vyberiete.
 

Taktické opasky

Taktické opasky sú skvelým a nenahraditeľným doplnkom taktických nohavíc. Poslúžia policajtom, vojakom, SBS, ale aj nadšencom taktických hier i cvičení. Využijú ich aj outdooroví nadšenci, poľovníci, rybári, arboristi, či obyčajní turisti v prírode. Keďže mnohé z nich obsahujú závesný modul Molle, sú nanahraditeľným pomocníkom na upevnenie rôzneho príslušenstva, ktoré majitelia nosia so sebou. Či už sú to puzdá, baterky, náboje, či iné dôležité veci.
 

Vojenské opasky

Aj keď sú to vojenské opasky nie sú určené len pre vojakov, policajtov alebo SBS služby. Sú vhodné aj na bežné nosenie do prírody, pre nadšencov army štýlu alebo členov airsoftových, či paintbalových tímov. Tieto opasky aj keď majú jednoduchú konštrukciu, sú veľmi pevné a odolné. Vybavené sú kovovými prackami alebo pevným plastom. Pracky z plastu sú ideálne pre členov služieb, ktoré často prichádzajú do kontaktu s kovovými detekčnými bránami. Taktiež niektoré z nich obsahujú modul Molle, na ktorý si môžete upevniť rôzne príslušenstvo.
 
.
 
 
 
Vyberte si z ponuky

Opasky - Vzor 97

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia