Kategórie
 
 
 
SoftShell bundy
 
 
 
 

Softshellové bundy sú bundy novej generácie. Pozostávajú z dvoch až troch vrstiev, ktoré sú vzájomne spojené. Niektoré majú medzi vnútornou a vonkajšou vrstvou membránu, ktorá poskytuje ochranu pred dažďom, vetrom a inými poveternostnými podmienkami. Softshellovou bundou nahradíte rovno dva kusy oblečenia, a to fleesovú aj zároveň nepremokavú bundu. Softshellová bunda by nemala chýbať v žiadnom outdoorovom, či športovom výstroji. Pokiaľ ju chcete používať na bežné nosenie počas jari a jesene, postačí vám tenká, priedušná bunda z tkaného softshellu. Avšak ak chodíte do vysokých hôr na turistiku, či obľubujete outdoor, odporúčame vám softshellové bundy s kvalitnou membránou. V našej ponuke nájdete softsehllové bundy dvoch výrobcov, a to Helikon-TexMFH.

 

Softshellové bundy od Helikon-Tex

V sortimente tohto výrobcu môžete nájsť ľahké a priedušné softshellové bundy určené na bežné nosenie do prechodného počasia. Samozrejme aj softshellové bundy s membránou určené pre outdoor aj v extrémnejšej zime, či military operácie a pod. Vďaka použitým materiálom poskytujú ochranu proti dažďu i vetru. Výborne odvádzajú vlhkosť von a súčasne flisová podšívka poskytuje výborné tepelné vlastnosti. Na niektorých bundách využíva výrobca rýchloschnúci materiál SharkSkin, Helikon-Tex® Windblocker membránu, či vonkajšiu vrstvu DuPont™ Teflon®, zabraňujúcu prenikaniu vody a vetru. Tieto bundy sú nepremokavé, priedušné a vetruodolné. Je dobré, ak majú bundy v podpazuší vetrací otvor na zips, na zabezpečenie pohodlia pri zvýšenej fyzickej námahe.

Zosilnené lakte na bundách umožňujú voľnosť pohybu pri operáciách so zbraňou. Na ramenách sú velcro panely na suchý zips na ID označenie alebo na nášivky s krvnou skupinou.

 

Softshellové bundy od MFH

Výrobca MFH ponúka softshellové bundy označované ako PCU – Protective Combat Uniform, teda to znamená ako nepremokavé a odolné voči vetru. Bundy sú určené nielen na bežné nosenie, ale aj do prírody, kempovanie i military aktivity. Veľkou výhodou je, keď majú predný zips so záklopňou i nastaviteľné manžety okolo rukávov ako ochranu pred nepriaznivým vetrom. Keď má softshellová bunda kapucňu je len výhodou, vďaka tomu vás ochráni proti nepriaznivému počasiu.

 

 

 
 

SoftShell bundy - Veľkosť | 33

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia