Kategórie
 
 
 
Paralyzéry, elektrošoky
Vyberte si z ponuky
   
   
   
   

  Paralyzéry, elektrošoky sú neodmysliteľnými prostriedkami na obranu ľudí alebo majetku. Nie sú to zbrane v pravom slova zmysle, sú to len obranné prostriedky na dočasné zneškodnenie potencionálneho útočníka. Ich použitie nespôsobuje žiadne trvalé zdravotné následky.

   

  Paralyzér je ručný obranný prístroj, ktorý vydáva elektrický prúd. Pri kontakte s útočníkom dochádza k dočasnému ochromeniu svalového a nervového systému. Paralyzér má na konci dva hroty, medzi ktorými prebieha elektrický prúd.Po dotyku s útočníkom a stlačením spúšte vnikne prúd do jeho tela a spôsobí mu silnú bolesť, stratu rovnováhy aj dezorientáciu.Útočník ostane na niekoľko minút zmätený, čo vám poskytne čas na útek. V našej ponuke nájdete klasické paralyzéry, paralyzéry v tvare baterky alebo obuškové paralyzéry.

  Klasické paralyzéry

  Klasické paralyzéry majú bežný tvar a veľkosť. Medzi ich základné vybavenie patrí aj led svietidlo na ochranu v tme.Pre väčšiu bezpečnosť majú niektoré poistku proti nechcenému spusteniu alebo poistné pútko na ruku s bezpečnostným kolíkom, vďaka tomu sa nestane, že vám útočník vytrhne paralyzér z ruky a použije ho proti vám. Po vytrhnutí paralyzéra z ruku totiž prestane prístroj fungovať. Ďalšou doplnkovou funkciou je zvuková siréna, na upozornenie osôb v okolí.

  Baterky s paralyzérom

  Sú to vlastne paralyzéry v tvare baterky. Môžu obsahovať rotačný zoom na lepšie zameranie lúča. Dokonale osvetlia útočníka v tme a môžete ho používať aj v domácnosti ako baterku alebo na odplašovanie divej zveri. Dá sa k nemu dokúpiť puzdro na baterku.Vďaka puzdru paralyzér s baterkou jednoducho uchytíte na odev alebo opasok.

  Paralyzéry pre ženy

  Dámske paralyzéry sú vhodné pre nežné pohlavie, vďaka svojmu dizajnu a malej veľkosti sa vojdú aj do malej listovej kabelky. Lepšie sa ovládajú a ľahšie prenášajú. Útočník ani nepostrehne, že sa chystáte brániť paralyzérom a obrana bude pre vás ľahšia i účinnejšia.

   
   
  Vyberte si z ponuky

  Paralyzéry, elektrošoky

   
  Zvoľte si niektorú z kategórií.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Plná (Desktop) verzia