Kategórie
 
 
 
Polokošele
 
 
 
 

Mnohí z nás sú zvyknutí nosiť pohodlné tepláky, maskáčové nohavice, mikiny a rôzne tričká. Ak by sme vám však teraz položili otázku, kto z vás má vo svojom šatníku polokošeľu, s najväčšou pravdepodobnosťou by 2/3 odpovedali kladne. Dôvody sú každému viac-menej jasné. Polokošele jednoducho reprezentujú univerzálny a podotknime, že do istej miery aj elegantnejší odev, ktorý sa dá rovnako dobre nosiť do práce, ako aj pri športovaní.

 

Aj keď je pravdou, že veľa značiek sa pokúša zaujať, či dokonca až šokovať zákazníka výrazným dizajnom alebo extravagancioiu, efekt je často opačný. Vo väčšine prípadov víťazí jednoduché, no elegantné spracovanie.

Strih sa nemení, elegancia ostáva

Polokošele od výrobcov Mil-Tec, Adler, Pro Company alebo O&T sú najlepším príkladom toho, že odev ktorí v princípe neprechádza  žiadnymi extrémnymi úpravami strihu môže vďaka precíznemu spracovaniu a kvalitným materiálom aj tak kráčať s dobou.

 

Materiál z bavlny alebo s prídavkom polyesteru ponúka výbornú priedušnosť a celý rad ďalších benefitov. Niektoré polokošele však idú dokonca ešte ďalej, takže si môžete dopriať hladký úplet so silikónovou  úpravou alebo si vychutnáte polokošeľu vyrobenú z termoaktívneho polyesteru s "TopCool" technológiou, ktorá vám dopraje dlhodobý pocit sucha a pohody.

Elegancia ide ruka v ruke s decentnosťou farieb

Polokošele od všetkých spomenutých výrobcov ponúkajú decentné farebné odtiene, ktoré sa výborne kombinujú s ostatnými súčasťami odevov. Spomedzi nich môžeme spomenúť sivé, čierne, tmavomodré alebo pre army štýl typické olivové odtiene. V ponuke nájdete tiež polokošele s malým štátnym znakom alebo s nápisom SECURITY, ktoré sú samozrejme vhodné aj pre skutočných pracovníkov súkromných bezpečnostných služieb.

 
 

Polokošele - 39–42

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia