Kategórie
 
 
 
Kubotany, taktické perá
 
 
 
 
Najpredávanejšie
 
 

Taktické perá a kubotany patria k skladným a účinným zbraniam na sebaobranu pred útočníkmi. Sú vhodné nielen pre širokú verejnosť, ženy a mužov, ale aj pre ozbrojené zložky a SBS. Účinne totiž môžu poslúžiť príslušníkovi polície pri spisovaní nejakého priestupku a stále môže mať poruke účinnú zbraň na „usmernenie“ páchateľa, ktorý ho môže kedykoľvek napadnúť. Človek nikdy nevie!

Kubotany

Kubotany sú malé, ale účinné zbrane na sebaobranu. Túto účinnú zbraň vyvinul v 70-tych rokoch Takayuki Kubota pre policajné jednotky na spacifikovanie osôb bez zanechania trvalých následkov. Kubotan umožňuje zasiahnutie citlivých a tlakových miest na ľudskom tele. Je veľmi praktický, váži len okolo 50 gramov a pokojne sa zmestí do každého vrecka alebo kabelky. Zavesiť ho môžete aj na kľúče a nikto ani nezbadá, čo za prívesok na kľúčoch nosíte. Stredná časť býva vrúbkovaná, čo umožňuje pevnejší úchop v ruke. Nosenie kubotanu nie je nezákonné, ale vzhľadom na jeho účel je jeho predaj obmedzený len pre tých, ktorí majú 18 rokov a viac.

Taktické perá

Nenápadné taktické perá slúžia ako obranný prostriedok nielen pre mužov, ale aj pre ženy.Nazývajú sa palm-stick. Ide o unikátnu kombináciu guľôčkového pera a kubotanu, ktorý poskytne dokonalú kamufláž obranného prostriedku. Taktické pero je samozrejme vhodné aj na písanie, v prípade potreby umožní vykonávať špecifické údery a tlaky na nervové body v oblasti ľudského tela útočníka. Materiál z ktorého sa vyrábajú je v špičkovej kvalite leteckého duralu. Taktické perá majú inštalovaný uzáver, ktorý je vybavený špeciálnym hrotom. Môže sa tak použiť aj na rozbíjanie okna a pod. Na bezpečné uchytenie pera na opasku alebo vrecku slúži klip a samozrejmosťou je výmena náplne na písanie.

 
 

Kubotany, taktické perá

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia