Kategórie
 
 
 
Taktické vesty
 
 
 
 

Ďalším obľúbeným kúskom taktického oblečenia sú taktické vesty. Už dávno nie sú výsadou vojakov a bezpečnostných zložiek, aj keď oni ich najviac používajú. Vďaka veľkému množstvu vreciek ich čoraz častejšie požívajú poľovníci, rybári aj nadšenci military športov, či arisoftu, ktorí svoje vybavenie nosia vždycky so sebou.

 

Taktické vesty nemajú žiadnu balistickú ochranu a v prvom rade sa používajú v armáde a iných ozbrojených zložkách na ľahšie prieskumné operácie. Môžete sa stretnúť s taktickými vestami, ktoré majú všetky vrecká prišité napevno, alebo také, ktoré majú Molle systém. Vďaka špeciálnym popruhom sa na vestu môžu rozmiestniť a pridávať vrecká, sumky a iné vybavenie podľa potreby používateľa.

Taktické vesty MFH

Nemecký výrobca MFH ponúka taktické vesty s pevnými vreckami na suchý zips či popruh, ale aj taktické vesty s Molle systémom, vďaka ktorému si môžete vrecká ľubovoľne rozmiestniť a doplniť vestu o rôzne pomôcky. Niektoré vesty sa používajú ako balistická ochrana pre hráčov airsoftu, ale neposkytujú balistickú ochranu pred ostrými nábojmi. Samozrejmosťou sú nastaviteľné popruhy, vďaka čomu taktická vesta perfektne padne každému. Skvelé sú aj taktické vesty s integrovaným pitným vakom, čo je veľmi praktické, keď idete niekde ďalej od civilizácie a tak neostanete bez pitnej vody.

Taktické vesty Mil-Tec

Aj taktické vesty Mil-Tec majú skvelý Molle systém. Vďaka tomuto systému môžete vestu ovešať množstvom vreciek pre najrôznejšie využitie ako uznáte za vhodné a ako to bude vyhovovať len vám, či môžete vrecká ľubovoľne presúvať. Výhodou sú nielen polstrované ramenné popruhy, ale aj celý obvod taktickej vesty.

 

Zaujímavým doplnkom k taktickej veste je taktický opasok a v prípade, že máte na sebe vestu, je vhodné si dať pod ňu taktické tričko, ktoré má vrecká na rukávoch, čo je veľmi praktické. Taktické vesty sa rýchlo zapínajú a ľahko obliekajú aj vyzliekajú. Sú veľmi univerzálne a vhodné na všestranné použitie.

 
 

Taktické vesty - Maskáčová

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia