Kategórie
 
 
 
Vojenské traky
 
 
 
 
Dobre padnúce nohavice, ktoré nepadajú sú veľmi dôležité pre každého muža. Vynikajúcim spoločníkom a pomocníkom nohavíc je preto opasok, ktorý ich udrží na svojom mieste. Avšak jeho skvelou alternatívou sú traky. Traky sú pohodlné, praktické a veľmi originálne. Nikde netlačia, opticky predlžujú a zoštíhľujú každú postavu. V poslednom období sú veľmi obľúbené nielen u starších ročníkov, ale aj u mladých ľudí. Ponúkame vám pánske traky pre každú príležitosť, nechýbajú elegantné, či vojenské traky. U nás nájdete kvalitné traky od známych výrobcov Mil-Tec a O&T.
 

Traky Mil-Tec

Traky od výrobcu Mil-Tec sú veľmi pevné. Výrobca ponúka traky v tvare „Y“ alebo vojenské traky. Vojenské traky sú kópiou originálnych trakov US M-1950 a prichytávajú sa pomocou háčikov za pútka nohavíc. Sú elastické a na chrbte prekrížené. Vhodné sú pre všetky ozbrojené zložky, vyznávačov taktických hier, ale aj pre poľovníkov a rybárov.
Traky v tvare ypsilon sú vhodné ako funkčný alebo módny doplnok na bežné nosenie, do práce, prírody a voľný čas. Na chrbte sú prekrížené, aby dobre držali na pleciach a nepadali dole. Majú pohodlné zapínanie pomocou klipov. Všetky traky majú nastaviteľnú veľkosť a tak sa dajú prispôsobiť postave. Vyhotovené sú v rôznych farbách alebo pre vyznávačov army štýlu máme aj traky s maskáčovým vzorom. Vyrobené sú zo 100 % polyesteru alebo z pružného 100 % dacronu.
 

Traky O&T

Výrobca O&T má vo svojej ponuke klasické traky, ktoré sú veľmi pevné a veľkostne nastaviteľné a teda sa hodia pre každý typ postavy. Na chrbte tvoria charakteristické písmeno „Y“ a majú praktické zapínanie pomocou klipov. Poskytujú vyšší komfort nosenia ako silno obopínajúce opasky a čo je veľmi pozitívne, opticky predĺžia i zoštíhlia postavu. Môžete ich kombinovať s džínsami a tričkom alebo košeľou. Vyrobené sú zo 100 % bavlny a elastickej gumy. Vhodné sú na bežné nosenie, do práce, ale aj na voľný čas, či do prírody.
 
 
 
 
 

Vojenské traky - HDT-camo

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia