Kategórie
 
 
 
Baseballové pálky
Vyberte si z ponuky
 
 
 
 

Na účinnú obranu pred útočníkmi je mnoho obranných prostriedkov. Medzi takéto obranné prostriedky patrí aj baseballová pálka, čiže „bejzbalka“. Slúži nielen na športovú činnosť akou je odpaľovanie loptičky pri hre baseball, ale môže poslúžiť aj ako zbraň. Jej používanie by malo byť len v krajnom a núdzovom prípade, na účinnú obranu vlastnej osoby. Majte na pamäti, že pri zásahu útočníka do hlavy alebo dôležitých orgánov, mu môžete privodiť trvalé zdravotné následky, ba dokonca aj smrť.

 

Pri nákupe je dôležité dbať na vhodne zvolený materiál, dĺžku aj hmotnosť, ktorá by mala byť prispôsobená výške a váhe hráča, aby sa mu ňou dobre manipulovalo. Drevené baseballové pálky od výrobcu MFH sú z kvalitného dreva s vysokou hustotou, ktorý zaisťuje dobrú silu úderu, vyváženie a jej odolnosť. Hliníkové baseballové pálky sú zase ľahšie a dobre sa nimi manipuluje vďaka hliníku.Ľahšiu manipuláciu s pálkou zabezpečí protišmyková omotávka na rúčke.

 

Baseballové pálky by ste mali prispôsobiť svojej postave. Pre silné, vyššie a robustnejšie postavy by ste mali vyberať dlhšie i ťažšie pálky. Naopak pre nízku, subtílnejšiu postavu, ako aj pre mladšie vekové kategórie sú vhodné ľahšie baseballové pálky. Ku každej hre baseballu neodmysliteľne patrí aj kvalitná baseballová lopta, ktorej vnútro je z korkovo gumového jadra.

 

Na účinnú obranu pred útočníkmi môžete zvoliť nielen baseballové pálky, ale aj obušky, paralyzéry, obranné spreje, čiže kasery i boxery. Je len na každom z vás, ktorú obrannú pomôcku si vyberie.

 
 

Baseballové pálky

Zoradiť produkty podľa:
Na stránku: 
 

O&T Bat baseball pálka drevená, 73cm

Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dodacia lehota: Skladom
12,90 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia